Съдържание:

Антонио Кайроли и Джефри Херлингс започват да пишат имената си в заглавията MX1 и MX2 в Лиероп (Холандия)

Още веднъж Антонио Кайроли На MX1 и Джефри Херлингс На MX2 се присъждат с пълен и преобладаващ авторитет двата кръга, оспорвани в Гран При на Лироп, в пясъчните земи на Холандия, които бяха домакин на предпоследното назначаване на Световно първенство по мотокрос 2012 г. С тези 50 точки, добавени към вече разпуснатите му сметки и при липса само на два теста за игра и двете надвишават броя на 70 точки предимство на втория класиран в съответните им категории, което прави кристално ясно, че ако някой друг освен тях иска да спечели титлата, ще трябва да сключи пакт с мъж, който е червен, с рога и опашка.

MX1: Антонио Кайроли се разхожда в Холандия

Антонио Кайроли Лейроп

Човекът, който прави плочите, които отиват на трофеите, които Youthstream подготвя за Световно първенство по мотокрос трябва да е лесно, и двете категории са доминира ясно от двама мъже, които, особено в тази последна третина от първенството, се показват добре. Антонио Кайроли в MX1 Той отново спечели, като спечели и двете състезания на пясъчния терен на пистата Lierop.

Италианецът на Red Bull KTM Factory Racing вече спечели петдесет и две събития от Световната купа и въпреки това той все още си позволява лукса да поеме грешки извършени в началото на двата кръга, както е посочено в края на теста. В първия той първоначално обвини болки в предмишниците, които го притесняваха, докато не започна да се чувства по-добре до средата на ръкава, а във втория претърпя тежко падане в зоната на дубликатите. Но как тези мъже са от различен вид, стана известно преодолявайте и печелете удобно двата ръкава.

Кен Де Дайкър Лиероп

Кен Де Дайкър Той беше добър скуайър за партньора си в официален екип на KTM и той влезе в борбата за подиума, за да извади точки от Клемент Десал. Така Де Дайкър ще подпише добър уикенд с a трето и второ място Те го изведоха на второто стъпало на подиума, утвърждавайки добрата техника, която белгийците винаги демонстрират на насипен пясък, това е ежедневният хляб в родината им.

В трети в раздор беше естонецът Tanel leok който беше много доволен, след като посети отново подиума от последния път през 2010 г. Rockstar Energy Suzuki World Той не показва необходимата постоянство, за да бъде на върха в ранглистата поради контузии през този сезон, но от време на време ни дава забележителни изпълнения. На двата ръкава Леок трябваше да се бие и се изкачват от девето място достига до четвърто място в първото състезание, отстъпва на натиска на De Dycker и достига до трето място във второто.

Танел Леок Лиероп

Лош уикенд за преследвача на Антонио Кайроли в генералното класиране, Клемент Десал. Все още се възстановява от нараняванията си очукана ръка Белгиецът не пожела да слага титлата в чиния на Кайроли и затова напусна въпреки болката, за да спечели точки и да му попречи да бъде провъзгласен за шампион. Неприятностите бяха забележими и след неуспех в първия рунд и завърши четвърти в края. болката го накара да отстъпи на шесто място. Във втория манш той се справи по-добре и се преобърна на трето място, но отново ядовете бяха налице и той падна на седмо място завършващ с а финална шеста.

Джонатан Бараган имаше много лош уикенд и напусна първата серия без да вкара точки, след като удари земята със силен удар в глезена, когато се сблъска с Марк Де Ройвър. Във втория той реши да излезе с болен глезен и зае десето място, внасяйки нотка на цвят в доста сив уикенд.